O nás

Název zařízení

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

IČ: 67360092

 

Náš tým

MUDr. Jana Janečková

Narodila jsem se 1964, po promoci na Fakultě dětského lékařství Univerzity Karlovy v roce 1990 jsem začala pracovat na dětském lůžkovém odd. Nemocnice v Kladně.

Od roku 1997 jsem převzala ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost po své mamince MUDr. Janě Lukášové, na jejíž vynikající pověst se snažím navázat.

 

Sestra Irena Slezáková

Narodila jsem se v roce 1967. Absolvovala jsem SZŠ v Kladně obor dětská sestra v roce 1986. Po maturitě jsem pracovala na dětském oddělení nemocnice Kladno. Po mateřské dovolené jsem krátce pracovala i se seniory v Domově důchodců Unhošť a vrátila se opět na dětské oddělení. Po druhé MD jsem opět sbírala zkušenosti u dospělých pacientů na urologické ambulanci a v LDN Kladno. Posledních 16 let jsem pracovala na novorozeneckém oddělení nemocnice Kladno. Absolvovala jsem kurs laktační poradkyně.

 

Sestra Jana Hejcmanová

Narodila jsem se 1947, po maturitě na SZŠ jsem pracovala jako sestra na dětském a novorozeneckém oddělení Nemocnice v Kladně, několik let jako řadová sestra, dále i jako sestra staniční. V devadesátých letech jsem působila ve funkci vrchní sestry PP kliniky. Nyní od r. 2006 na dětském středisku MUDr. Janečkové

Sestra Jiřina Benešová

Narodila jsem se v roce 1946, absolvovala jsem SZŠ v Kladně.  Po maturitě jsem nastoupila na dětské oddělení v nemocnici v Kladně, po narození dcer jsem nastoupila na dětské středisko  a pracovala dlouhá léta s MUDr. Janou Lukášovou, od roku 1997 s MUDr. Janou Janečkovou. Poslední 4 roky jsem si užívala penze, nyní se vracím na středisko, kde jsem strávila mnoho spokojených let.